Kariéra

Konzultant/ka – obchodník (celá ČR)

Jsme rozvíjející se společnost a jako „startup“ s velkým potenciálem hledáme nového kolegu či kolegyni. Máte chuť dlouhodobě spolupracovat s firmou, která si zakládá na férovém a především přátelském jednání? Baví Vás komunikovat s klienty? Staňte se součástí našeho týmu!

Co Vás čeká a co od Vás budeme chtít
– oslovovat firmy v rámci celé ČR
– vést online a osobní jednání s klienty
– navrhovat změny systému pro jeho zdokonalení
– poskytovat servis, rady a konzultace klientům
– tvorba marketingových aktivit firmy

Co požadujeme
– zkušenost s prodejem, obchodem (i brigádně)
– výhodou je také jakákoli zkušenost s marketingem
– ochota komunikovat s klienty
– aktivní zákaznický a proklientský přístup
– pečlivost a zodpovědnost
– chuť aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
– cit a kreativitu pro sestavení vhodných nabídek

Co vám nabízíme
– motivační finanční ohodnocení zahrnující fixní část + odměna za odvedenou práci
– možnost profesního růstu
– proškolení interních systémů, obchodních dovedností a možnost dalšího vzdělávání
– možnost aktivně se podílet na rozvoji firmy
– přátelská firemní kultura
– možnost práce z domova
– pružná pracovní doba dle dohody s manažerem
– práci lze kombinovat s dalším zaměstnáním

Místo práce
Možnost kdekoliv v ČR

Obor
Prodej a obchod, PR, Marketing

Pracovní poměr
OSVČ

Kontakt
Martin Jersák
jersak@pryard.com

Provozovatel:

PR Yard media s.r.o.
IČ: 07840772
DIČ: CZ07840772

Kancelář:

Kamenická 471
463 12 Liberec
Česká republika

Kontakty:

Tel: +420 774 776 765
E-mail: info@pryard.com

Provozní doba:

Po – Pá: 9:00 – 17:00 (SEČ)